PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

ZADOWOLENIE KLIENTA STAWIAMY NA PIERWSZYM MIEJSCU

Na meblach osiada kurz oraz brud, który z łatwością można zebrać z drewnianych lub szklanych powierzchni. Niestety trudniej sytuacja rysuje się w przypadku tapicerek meblowych. Czyszczenie tapicerek meblowych samodzielnie może doprowadzić do ich głębszego zniszczenia. Nieodpowiednie środki chemiczne, zbyt duży nacisk, bądź źle dobrane do powierzchni produkty, z pewnością niekorzystnie wypłyną na wygląd twojej kanapy, narożnika, sofy czy foteli.

Najczęściej obicia naszych mebli wypoczynkowych są wykonane z materiałów praktycznych, które mają za zadanie przetrwać przez lata. Niestety zabrudzeń i co najważniejsze gromadzenia się bakterii oraz drobnoustrojów, nie da się opanować i im zapobiec. Systematycznie pranie tapicerek meblowych jest jak najbardziej wskazane, jednak warto pamiętać, że tapicerka nie jest porównywalna z ubraniem, które zawsze posiada metkę i wytyczne dotyczące jego pielęgnacji. Jak wówczas pozbyć się niechcianych plam, kurzu, a także doprowadzić tapicerkę do świeżego i zadowalającego wyglądu?

Specjalizujemy się w usuwaniu zabrudzeń, przywracaniu estetyki i czystości każdej tapicerce, zarówno kanapowej, fotelowej i innej. Swoją usługę przeprowadzamy bezpośrednio na miejscu, dzięki czemu nie ma konieczności zabierania mebli od klienta!

Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz środki piorące, które pozwalają nam skutecznie pozbyć się zabrudzeń z obicia mebli wypoczynkowych. Stosujemy metodę ekstrakcyjną prania tapicerek meblowych, dzięki czemu nie niszcząc powierzchni, jesteśmy w stanie przywrócić im dawną świetność.

Naszą ofertę prania tapicerek meblowych kierujemy nie tylko do indywidualnych klientów, którzy są zainteresowani profesjonalną usługą prania swoich tapicerek w domach, lecz także do hoteli, biur i innych miejsc, w których znajdują się meble tapicerowane.

Przewiń do góry