OZONOWANIE POMIESZCZEŃ I AUTA

ZADOWOLENIE KLIENTA STAWIAMY NA PIERWSZYM MIEJSCU

Dezynfekcja wskazana jest wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko zarażenia się drobnoustrojami i panuje nieprzyjemny zapach.

Oferta ozonowania i dezynfekcji pomieszczeń skierowana jest do wszystkich osób, które cenią sobie czystość. Dezynfekujemy pojedyncze sprzęty i urządzenia, a także całe pomieszczenia. Dzięki działaniu lamp UV, wysokich temperatur oraz środków chemicznych, mamy gwarancję uzyskania satysfakcjonujących efektów. Wszystkie stosowane przez nas środki są bezpieczne dla ludzi i otoczenia.

Przeprowadzenie dezynfekcji pozwala na pozbycie się bakterii i wirusów i zapewnia przyjemny zapach w pomieszczeniu. Żaden dostępny w sklepach środek nie da nam podobnego efektu. Nasza firma korzysta wyłącznie ze specjalistycznych metod, które gwarantują nam uzyskanie pożądanego rezultatu.

Najbardziej skutecznym rodzajem dezynfekcji jest ozonowanie pomieszczeń. Ozon pozwala na odświeżenie wnętrz, sterylizację oraz usuwanie nawet najbardziej uporczywych zapachów.

Ozonowanie samochodu jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Ozon, jako cząsteczka trójatomowego tlenu dąży do utlenienia przez co sterylizuje wszystko z czym ma kontakt. Zatem ozonując wnętrze auta, automatycznie zostanie przeprowadzone ozonowanie klimatyzacji, odgrzybienie jej. W przypadku zabiegu nastawionego tylko na ozonowanie wnętrza, należy również włączyć wentylację, co zapewni ruch powietrza – równomierne rozprzestrzenianie się gazu pozwalające na dotarcie ozonu do każdego miejsca – jest to najważniejsza kwestia podczas usługi ozonowania kubatur.

Ozonowanie zabija: grzyby, zarodniki, pleśnie, roztocze, wirusy, wszelkie formy przetrwalnikowe.

Ozon usuwa wszelkie zapachy (np. dym papierosowy, stęchlizna, pot, zapachy odzwierzęce, zapachy po środkach czyszczących), a nie je maskuje.

Ozon nie pozostawia żadnych chemicznych pozostałości – rozkłada się do tlenu, którym oddychamy – jest ekologiczny.

Zagrzybiona klimatyzacja to nie tylko parownik, ale i wiele innych elementów, włącznie z kanałami wentylacyjnymi. Nie do każdego zakamarku dotrzesz pianką dezynfekującą lub ściereczką mikrofibrową z detergentem. Jednym z najskuteczniejszych sposobów odgrzybiania klimatyzacji jest więc ozonowanie. Wytworzony w generatorze ozon ma silne właściwości utleniające i skutecznie zabija większość cząstek organicznych.

Przewiń do góry