AUTO DETAILING

ZADOWOLENIE KLIENTA STAWIAMY NA PIERWSZYM MIEJSCU

Wypielęgnowany samochód to nie tylko lśniący nawoskowany lakier. Warto również odpowiednio zadbać o czystość wnętrza oraz jego konserwację. Ono również narażone jest na zanieczyszczenia, które niszczą tapicerkę materiałową oraz elementy plastikowe wnętrza. Najgorzej jest w okresie jesienno-zimowym. Na butach wnosimy piasek i sól, na ubraniach wodę deszczową, a to wszystko wsiąka do wewnątrz materiału. Niezależnie od rodzaju materiału tapicerka samochodowa szybko się brudzi i zmienia kolor. Nawet jeśli kierowca regularnie odkurza wnętrze, kurz szybko wnika we włókna foteli oraz zanieczyszcza kokpit.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej wykonujemy najwyższej jakości sprzętem, który pod ciśnieniem usuwa nie tylko widoczne plamy, ale również zabrudzenia znajdujące się wewnątrz foteli. Używamy środków najwyższej jakości w pełni bezpiecznych dla zdrowia jak i dla czyszczonych powierzchni.

Usługę wykonujemy w siedzibie naszej firmy. Istnieje możliwość wykonania usługi u klienta pod warunkiem, że będzie zapewniony dostęp do prądu i ciepłej wody.
Poza praniem tapicerki samochodowej wykonujemy również czyszczenie tapicerki skórzanej. Po takim zabiegu tapicerka w samochodzie odzyskuje piękny wygląd i elastyczność. Wykonujemy również impregnację, dzięki której uzyskany efekt utrzymuje się o wiele dłużej.

Przewiń do góry